Pravidla a podmínky

Každé hřiště obsahuje hrací míč značky Spalding s nímž je povinnost hrát a jednoho pozorovatele, který zapisuje skore, fauly a dohlíží na průběh utkání. Tým se může skládat až z 5-ti hráčů. Hrací doba je 10 minut + 5 minut na rozcvičení. Kapitáni družstev si o první míč střihnou. Čas se stopuje centrálně přes mikrofon, speaker pravidelně hlásí začátky a konce utkání. Každý tým má nárok na jeden oddechový čas (30 sekund), kromě posledních dvou minut zápasu, kde si oddechový čas nelze vzít . Střídání je povoleno při přerušení hry nebo po koši. Koš se počítá za 1bod, z tříbodového území se počítá za 2body. Každý tým má nárok dopustit se 5-ti faulů, při šestém faulu družstva pozorovatel nařídí jeden trestný hod. Faul si hlásí faulovaný hráč ( v duchu fair play, play for fun)! O přestupcích rozhoduje pouze pozorovatel. Utkání končí rovněž centrálně, pokud je stav vyrovnaný hraje se náhlá smrt (o první míč si kapitání opět střihnou) - kdo dá první koš, VYHRÁL!

V případě nepříznivého počasí nebude možné turnaj přesunout do tělocvičny či haly! Hrajeme za každého počasí!

registrační formulář

K registraci svého týmu použijte registrační formulář. Do kolonky HRAČI vpište jména, příjmení a e-mail každého nominovaného hráče.

Startovné: Pro dětské – dorostenecké kategorie je vstup zdarma. Pro ženy a muže činní startovné 100 Kč/hráč 

Kategorie: mix U10, chlapci U12, dívky U12, chlapci U14, dívky U14, chlapci U15, dívky U15, chlapci U17, dívky U17, ženy 18+, muži 18+

LINE UP 2019 KE STAŽENÍ: - ZDE

Pořadatel - Záštita